Tłumacz elektroniczny - MandarinKing

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2300 przez bartekchiny
Nie mam pretensji, zresztą nie pracuję dla tego producenta. Myślałem, że to będzie dla kogoś przydatne, tak jak jest dla mnie, ale może cena odstrasza.

Ty piszesz o programie (software), a ja piszę o sprzęcie (hardware) stworzonym specjalnie do nauki chińskiego. Ma swoje drobne wady, ale ogólnie jest super. Poza tym przepisałem sobie na przykład słownictwo z książki, wrzuciłem tekst chiński przez USB i każde słowo wrzuciłem do tłumaczenia, zapisałem do "New words" i zawsze mogę powtarzać słownictwo łącznie z wymową, gdybym zapomniał.

Sam się wahałem przed zakupem (był to prezent, ale konsultowaliśmy to przed zakupem), sprawdziliśmy dokładnie ulotkę i wszystkie funkcje. Teraz jednak nie żałuję, więc gdyby ktoś chciał kupić korzystając z okazji teraz lub kiedy indziej w Chinach lub w Europie to na pewno warto. Problem w tym, że w Europie to urządzenie nie jest ogólnie dostępne i jest drogie, a w Chinach nie ma go tak po prostu w sklepach czy księgarniach (przeważają do nauki angielskiego dla Chińczyków), my też musieliśmy to zamówić i czekać jakieś 2 tygodnie.

www.fotochiny.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2306 przez WangBin
Mam pytanie do posiadzczy Pleco 2.0. Mam go zainstalowanego na IPAQ HX4700 i nie działa mi rozpoznawanie znaków wpisanych rysikiem. Pozostałe funkcie działają bez zarzutu. Napisałem do Pleco. Na razie bez odzewu. Przeszukałem trochę Internet w poszukiwaniu rozwiązania ale jak widać bezskutecznie. Może macie jakiś pomysł?

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2320 przez WangBin
Przepraszam. Odwołuję prośbę. Udało mi się rozwiązać problem. Rzeczywiście dwoma rękami pragnę się podpisać pod postami mówiącymi że rozwiązanie Pleco jest świetne.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2323 przez ximinez
Witam w klubie :) Nie dość, że Pleco, to jeszcze iPAQ hx4700 - gratuluję gustu ;D

Pleco ma świetny support, zarówno na forum, jak i mailowo. Dwa razy musiałem do nich pisać przy zmianie urządzenia na hx4700, raz na forum, raz prywatnie i za każdym razem miałem rozwiązanie w krócej niż dobę.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2784 przez Camillvs
Ja to kupiłem sobie słownik “快易典” za 810 juanów, ale gdzieś mi ostatnio w Polsce zaginął...

人在江湖,身不由己!

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2823 przez homikus

Mam pytanie do posiadzczy Pleco 2.0. Mam go zainstalowanego na IPAQ HX4700 i nie działa mi rozpoznawanie znaków wpisanych rysikiem. Pozostałe funkcie działają bez zarzutu. Napisałem do Pleco. Na razie bez odzewu. Przeszukałem trochę Internet w poszukiwaniu rozwiązania ale jak widać bezskutecznie. Może macie jakiś pomysł?

Poradziłeś sobie w końcu?

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.240 s.
Zasilane przez Forum Kunena