China Homelife Show 2014

More
5 年 10 个月 前 #6366 Dib0n
Jak bezpiecznie importować z Chin? Jak zmniejszyć ryzyko nieudanej transakcji do minimum? Jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z Dalekiego Wschodu? Jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami? – odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące współpracy handlowej z partnerami z Chin będzie można uzyskać podczas targów China Homelife Show, które odbędą się w Poznaniu w dniach 28-30 maja 2014.

Wstęp bezpłatny.

Wybiera się ktoś? Ja akurat będę w Polsce, więc się wybieram :) !

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
5 年 7 个月 前 #6645 januli
Replied by januli on topic China Homelife Show 2014
Czy ktoś był na tych targach China Homelife Show? Chciałbym się dowiedzieć, czy warto pojechać, kiedy pojawią się następnym razem.

Kupiłem szambo betonowe na działkę, szamba betonowe są wodo-szczelne.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
5 年 7 个月 前 #6646 Dib0n
Replied by Dib0n on topic China Homelife Show 2014
Tak, ja byłem :)

Nie będę ukrywał, że lekko się rozczarowałem, bo nie są to zbyt duże targi. Do tego 70% wystawców, to firmy handlujące tkaninami lub wykonujące ubrania, poduszki itd.

30% stanowiły inne firmy, które oferowały produkty AGD oraz wyposażenie łazienek itd

Ja tam byłem raczej z ciekawości, dlatego oceniam to raczej pod kątem osoby prywatnej. Wiem również, że chińscy goście równie nie byli zbytnio zadowoleni z raczej niskiej ilości osób zainteresowanych ich produktami :/

Na plus na pewno było dla mnie spotkanie ze sporą ilością chińskich studenów :D

Ogólnie, jeżeli już posiada się własną działalność gospodarczą, to może i warto się wybrać. Jako osoba prywatna, oceniałbym te targi raczej jako ciekawostkę niż wydarzenie, na które warto jechać z drugieo końca Polski.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.161秒
核心: Kunena 论坛