Wiadomość 9 zdań

More
5 年 3 周 前 #6628 Max
Wiadomość 9 zdań was created by Max
cześć  wszystkim!
Na początku muszę napisać, że to forum spadło mi prosto z nieba mam nadzieję, że  mi pomożecie :)
Mam pewne nieporozumienie na popularnym portalu AliExpress a kontakt po angielsku nie przyniósł rozwiązania więc chcę napisać do "centrali"  sklepu w którym kupiłem ale tam tylko po chińsku. Nie musi być słowo w słowo, ważne aby wyjaśnić o co chodzi

"19 sierpnia 2014 o godzinie 00:09 kupiłem u Państwa telefon. Po dokonaniu zapłaty kartą napisali Państwo, że telefonu nie macie w magazynie. Muszę zauważyć, że byłem pierwszą osobą która dokonała zakupu w trakcie trwania promocji więc telefon powinien być wysłany do mnie w pierwszej kolejności. Po drugie ten sam telefon można nadal u was zamówić, więc nie rozumiem czemu piszecie, że go nie macie jak nadal go sprzedajecie. Jeśli nie wyślecie telefonu wystawię wam negatywną opinię. Napiszę e-mail do administratorów portalu AliExpress.com w którym wszystko opiszę. Poproszę pracowników AliExpress.com o bliższemu przyjrzeniu się tej sprawie. Mam nadzieję że się dogadamy. Pozdrawiam Xxxx Yyyy"Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
5 年 6 天 前 #6651 Zhi Laohu
Replied by Zhi Laohu on topic Wiadomość 9 zdań

Nie musi być słowo w słowo, ważne aby wyjaśnić o co chodzi


Popsuła mi się pralka. Można zna się Pan na pralkach i mógłby Pan naprawić? Nie musi być tip top, byle pralka chodziła. To kiedy Pan wpadnie?  ;)

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.243秒
核心: Kunena 论坛