Yattaman The Movie!

More
11 年 3 个月 前 #2349 ximinez
Yattaman The Movie! was created by ximinez
Forumowicze w mniej więcej moim wieku z pewnością zainteresują się wiadomością, że wyjdzie film oparty na jednej z kreskówek puszczanych przez Polonię 1 we wczesnych latach 90. :) To były czasy... koniec szkoły i dzida do domu na Yattamana, Tsubasę, Daimosa, Gigi czy Yatto-detta-mana.

trailer

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
11 年 3 个月 前 #2350 Niltinco
Replied by Niltinco on topic Yattaman The Movie!
Hahahahaha!! Nie wierzę, powiedzcie że to jakiś żart XD. Kreskówkę pamiętam doskonale i nawet robiłam zakłady z kuzynami jakie robociki wyjdą z yattapsa (lub innego zwierzaka) w danym odcinku :P. Myślałam, że po zrobieniu Sailor Moon z aktorami Japończycy już taki pierdół nie będą kręcić, ale jednak mnie zaskoczyli XD.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
11 年 3 个月 前 #2352 jin tongxue
Replied by jin tongxue on topic Yattaman The Movie!
Czy dobrze rozumiem, że te mangowe bajki to dla nich sfera tematyki religijnej, tak jak u nas filmy o JP2, św. Franciszku czy wariacje na temat Ewangelii?
No bo inaczej kto by chciał oglądać te cięzkie androny (i do tego ŹLE,ŹLE,ŹLE,ŹLE,ŹLE sfilmowane)?


得魚忘筌,得意忘言。

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
11 年 3 个月 前 #2355 noel
Replied by noel on topic Yattaman The Movie!
Hehe... Japończycy są świetni w tworzeniu kiczu i plastiku. Jakby na to nie patrzeć to Yattaman był całkiem fajny i zabawny, ale to relikt poprzedniej epoki i raczej nie znajdzie uznania poza Japonią. Gdyby to nakręcili w czasach świetności Power Rangers to może odniosłoby sukces :)

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
8 年 9 个月 前 #4471 KOCHAMAZJE
Replied by KOCHAMAZJE on topic Yattaman The Movie!
hej, nie trzeba byc w waszym wieku zeby kojarzyc Yattamana :)  . Ja mam 16 lat i jak najbardziej kojarze jak o 5.00 wstawalem na dzialce, budzilem babcie zeby mi zrobila platki (nie umialem podgrzewać mleka) a nastepnie włączałem telewizje. O 5.30 leciały słabe bajki zwykle japońskie Transformersy ale pozniej leciał GiGi oraz Yattaman. Nastepnie wychodziłem na 1500m(2) ogróek w zaubicach (pod warszawa) i sie bawiłem, zwykle całe dnie spędzałem na bawieniu sie w ogrodzie. Poźniej gdzies tak o 8.00 leciał Żar w Tropikach, Macquiver oraz Druzyna A. Po tym znowy zabawa ale juz przez prawie całą reszte dnia ( oprocz obiadu, kolacji oraz ogladania o "super poznej godzinie' (21.00 :D) Hotelu Zacisze. I nastepny dzien tak samo. Najlepsze chwile tam wlasnie spedzalem, lecz chodzi mi po prostu o to ze dzieci 'nowej ery' tez ogladaly yattaman :).

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
8 年 5 个月 前 #4718 Koralgolster
Replied by Koralgolster on topic Yattaman The Movie!

Myślałam, że po zrobieniu Sailor Moon z aktorami Japończycy już taki pierdół nie będą kręcić, ale jednak mnie zaskoczyli XD.

Tylko że w Japonii aktorska SM była popularna x] To dla nas nastolatki przebrane w plastikowe stroje wyglądają dość żenująco ^^"

"Wie viele Sprachen du sprichst sooftmal bist du Mensch." J. W. Goethe

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.245秒
核心: Kunena 论坛