7 listopada 2008 - przenosiny

More
12 年 2 个月 前 - 12 年 2 个月 前 #1524 homikus
7 listopada 2008

Operacja kryptonim "Cycata Maryla" ;D

Postanowiłem zmienić dostawcę hostingu. Do tej pory SinoForum znajdowało się na serwerach firmy NetArt , które co prawda są całkiem szybkie i stabilne, jednak firma ta nie nadąża za rozwojem rynku i tkwi w stagnacji od kilku lat. Ponadto kilka problemów w ciągu kilku miesięcy mało nie doprowadziło mnie do szewskiej pasji, więc pora na zmiany. Ich Obsługa Klienta też pozostawia trochę do życzenia.

Co prawda dadzą mi po kieszeni, no ale za jakość trza płacić ;D

Po wnikliwych i długotrwałych poszukiwaniach udało mi się wybrać najlepszego i optymalnego usługodawcę. Niedługo SinoForum (i inne moje serwisy) przeniosą się do Data Center w Warszawie, mianowicie HostingCenter , jednej z najlepszych na polskim rynku firm tego sektora.

Proces przenoszenia troszkę potrwa i zapewne nie obędzie się bez problemów. Cieszyłbym się, gdyby udało mi się uporać z tym dziś w nocy, dlatego forum może być przez kilkadziesiąt minut / kilka godzin niedostępne.

I dalej - jeśli po zakończeniu wszystkiego, co również ogłoszę, napotkacie jakieś nowe problemy i błędy - bardzo proszę dać mi od razu znać!

Po przenosinach planuję zaktualizowanie silnika forum do najnowszej wersji, co będzie się wiązać z wieloma dodatkowymi funkcjami, ułatwieniami etc. etc. Ale to nie od razu, napiszę o tym osobno.

Proszę trzymać kciuki za powodzenie operacji "Cycata Maryla"! ;D

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Last edit: 12 年 2 个月 前 by .
此主题已锁定。
More
12 年 2 个月 前 #1527 Ling Ling
Powodzenia!!
Swego czasu przenosiłam jedno forum (baza danych wielkości kilkadziesiąc MB) i zajęło mi to ... 15 (sic!) godzin - nie ma to jak ręczne przenoszenie danych ;) Mam nadzieję, że Tobie pójdzie łatwiej.

我唔係西人,我係雞蛋。
此主题已锁定。
More
12 年 2 个月 前 - 12 年 2 个月 前 #1528 homikus
Już poszło ;D Zajęło mi to... 15 minut :)

No cóż, trening czyni mistrza, już prawie dwa lata siedzę w tym temacie, a ponieważ to moje wielkie hobby, więc i nauczyłem się sporo :)

Zaraz wydam oficjalne oświadczenie.

EDIT: oficjalne oświadczenie

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Last edit: 12 年 2 个月 前 by .
此主题已锁定。
创建页面时间:0.177秒
核心: Kunena 论坛