10 kwietnia 2010 - katastrofa w Smoleńsku

More
10 年 9 个月 前 #3505 homikus
10 kwietnia 2010:

Co dziś się stało w Smoleńsku, każdy zapewne już wie. W związku z ogłoszoną przez p.o. Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego siedmiodniową żałobą narodową, jako obywatele polscy powinniśmy zaznaczyć swoją tego świadomość. Co niniejszym czynię. Bez zbędnego dalszego komentarza. Czego nie odmawiam jednak Szanownym Forumowiczom.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
此主题已锁定。
More
10 年 9 个月 前 #3506 xiaobai
Wczoraj chinskim wieczorem na blogu spisalam na goraco (i z koniecznosci fragmentarycznie) moje wrazenia z pierwszych doniesien w chinskich mediach internetowych, moze ktos z Was bedzie mial ochote zajrzec: http://zachinyludowe.net/general/plpolsko-2/
此主题已锁定。
More
10 年 9 个月 前 #3507 Bolanren
Ja dostałem mase e maili i telefonów od Chinczyków(kondolencje , zapytania itd.). Niestety ale to własnie tragedia była przyczyna najwiekszego zainteresowania Polska.Nigdy wczesniej nie zaobserwowałem takiego zainteresowania Polska wsród Chinczyków jak po tej tragedii (od kucharza z restauracji po znajomych z innych miast, kazdy sie dopytuje, dzwoni, pokazuja mi gazety). Z jedenj strony cieszy, ze ludzie pamietaja a z drugiej smuci ze Polska w swiecie słynie z nieszczęść (powstania,zabory,wojna a teraz ta tragedia).Obawiam sie ze wybór nowego Prezydenta RP zostanie niezauwazony przez przecietnego obywatela Chin.
此主题已锁定。
  • Wlodek
  • 离线
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
More
10 年 9 个月 前 #3508 Wlodek
a dlaczego zniknęła wczorajsza żałobna szata graficzna forum?

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte
此主题已锁定。
More
10 年 9 个月 前 #3509 ximinez
Ja nadal widzę żałobną, może stara jeszcze z cache'a nie zeszła.
此主题已锁定。
More
10 年 9 个月 前 #3510 homikus
Nie zeszła, nie zeszła. Czasem trzeba poodświeżać, bo stare pliki obrazów są jeszcze zachowane albo lokalnie, albo właśnie w cache'u serwera.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
此主题已锁定。
创建页面时间:0.211秒
核心: Kunena 论坛