14 lipca 2013 - znów przenosiny ;p

More
7 年 6 个月 前 - 7 年 6 个月 前 #5847 homikus
14 lipca 2013

Pochwalony 主席!

Nie za bardzo chce się Cesarzowi nadmiernie rozpisywać, skrobnie więc jedynie kilka zdań w temacie jak w temacie.

Otóż właśnie zakończyły się (ponowne) przenosiny SinoForum. Siedzi sobie teraz grzecznie i prokrastynuje na własnym serwerze VPS zlokalizowanym w Warszawie, w sumie w jednej z najlepszych serwerowni w Polsce. Wielkich rewolucji w wydajności raczej nie będzie, jako że i obciążenie nie jest imponujące, nie to zresztą było powodem przenosin. A było nim to, że Cesarz lubi wiedzieć dokładnie co mu się w systemie na serwerze dzieje i preferuje posiadanie pełnej nad wszystkim kontroli.

Tak więc, standardowo i tradycyjnie, prosi Cesarz o powiadomienie go niezwłoczne w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów czy trudności natury technicznej. Nie powinny takowe się pojawić, niemniej, może się okazać, że brakuje jakiegoś tam modułu php, a nie jest w stanie Cesarz sprawdzić samodzielnie wszystkich potencjalnych scenariuszy buszowania po forum.

Można w razie czego skrobnąć w tym temacie, można też - po jego zamknięciu po jakimś tam czasie - napisać Cesarzowi wiadomość na privie.

Za feedback serdeczne Shiva zapłać!

Hough.

PS. Przenosiny można potraktować jako prezent od Cesarza na okoliczność zbliżających się 5 urodzin SinoForum :P

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Last edit: 7 年 6 个月 前 by .
此主题已锁定。
More
7 年 6 个月 前 #5851 homikus
Ach, i - ponieważ przez kilka następnych dni z doskoku będę zajmował się optymalizacją serwera - będę również wdzięczny za łaskawą informację, jeśli w kogoś z Szanownych Państwa Forumowiczów odczuciu forum niedomaga na wydajności w porównaniu do stanu z ostatnich miesięcy. Może to być dłuższe ładowanie, albo po prostu ogólne wrażenie spowolnienia i ześlimaczenia. Cesarz zagnieździł się w Pekinie i ciężko mu z takiej odległości obiektywnie objąć swoim - choć wszystkowidzącym - wzrokiem kwestię wydajności. Choć, zważywszy odległość, wstępnie jest nawet jako tako kontent ;D

Bozia zapłać!

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
此主题已锁定。
创建页面时间:0.162秒
核心: Kunena 论坛