22 lipca 2013 - SinoForum ma już 5 lat!

More
7 年 5 个月 前 - 7 年 5 个月 前 #5884 homikus
22 lipca 2013

Szanowni!

Jak wspomnieć mi się zdarzyło w obwieszczeniu poprzednim , na końcówkę lipca tego roku przypadają piąte urodziny SinoForum. Nie pamiętam już, który to był dokładnie dzień te pięć lat temu. Data rejestracji cesarskiego konta to 21 lipca 2008, jednak oficjalne uruchomienie nastąpiło kilka dni później, jako że zmagał się 寡人 z wieloma technicznymi i merytorycznymi aspektami i krokami, które należało podjąć przed startem. Bez cienia wątpliwości były to jednak ostatnie dni lipca 2008.

Różne cele legły u podstaw zamysłu stworzenia SinoForum. Część z nich się zrealizowała, część pewnie nie, ale - ba! - nie wszystkie już teraz pamiętam :P

Ponieważ przy tej wspaniałej okazji jest jeszcze jedna kwestia do poruszenia, niniejsze ogłoszenie będzie zamknięte na odpowiedzi, a otwieram dwa osobne wątki urodzinowe:

1. 5 urodziny SinoForum! - zbiorczy i w miarę luźny wątek urodzinowy, gdzie można złożyć życzenia :P, a także ogólnie popisać na temat forum w kontekście jego pięcioletniej już historii.
2. Ożywienie aktywności na SinoForum - wątek traktujący o ożywieniu SinoForum, szczególnie w aspekcie wysokiej jakości treści merytorycznych. Kwestia wynika z prywatnej rozmowy, jaką Cesarz przeprowadził niedawno z 救国大夫 Ximinezem, który wizytował akurat cesarskie miasto Pekin w drodze nad Wisłę. Szczegóły w wątku.

Zapraszam i zachęcam do udzielenia się w obu miejscach :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Last edit: 7 年 5 个月 前 by .
此主题已锁定。
创建页面时间:0.154秒
核心: Kunena 论坛