Przeniesienie SinoForum na nowy silnik

  • admin
  • Topic Author
  • 访客
  • 访客
5 年 6 个月 前 #6824 admin
Moi drodzy,

przenieśliśmy się na nowy silnik forum (Kunena), który daje znacznie więcej możliwości organizowania forum oraz jego moderowania! Aplikacja jest też szybsza niż przestarzała wersja SMF 2.0, na której dotychczas działało SinoForum.

Ponadto, miłościwie nam panujący z racji zwiększonej liczby obowiązków nie jest w stanie doglądać dwóch różnych platform oraz w krótkim czasie pomagać użytkownikom w rozwiązywaniu problemów.

Dlatego też SinoForum oraz Bohan ( www.bohan.pl ) połączyły się na jednej platformie. Teraz posiadając jedno konto można korzystać z obu serwisów!

Ze względów bezpieczeństwa przeniesienie spowodowało konieczność zresetowania haseł wszystkich użytkowników. Aby uzyskać nowe hasło tymczasowe, a następnie je zmienić na własne, należy w zakładce Reset hasła wprowadzić swój adres email podany przy rejestracji konta na SinoForum.

UWAGA: e-mail resetujący hasło wysyłany jest z kilkunastominutowym opóźnieniem! Cierpliwości.

O ile przeniesienie bazy użytkowników, postów i tematów zakończyło się pomyślnie, przenoszenie wyglądu SinoForum jeszcze trochę potrwa. Docelowo będzie ono w dużej mierze przypominało dobrze Wam znany wygląd.

W razie pytań, wątpliwości lub problemów, piszcie!

该邮件地址已受到反垃圾邮件插件保护。要显示它需要在浏览器中启用 JavaScript。

Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z przenosinami, ale idzie ku lepszemu!

Wam miłościwie panujący,
Bo 波

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.169秒
核心: Kunena 论坛