Lista Tlumaczy Chinsko-polskich Konsulatu Kantonu

More
5 年 1 个月 前 #7163 bialychinczyk
Doslalem pozwolenie od Pani Konsul ze moge umiescic ten anons .

Moze ta lista byc bardzo pomocna, coraz wiecej Polakow chce przyjechac do Chin, czesto poszukuja tlumaczy na tym forum takze.
===================================
Szanowni Państwo,

Do Konsulatu zgłaszają się coraz częściej polskie firmy (sporadycznie również chińskie), wchodzące na miejscowy rynek lub uczestniczące w targach, które poszukują tłumaczy. Mając na uwadze doświadczenie zawodowe i wykształcenie wielu z Państwa, prosiłabym o informację, czy ktoś jest zainteresowany tłumaczeniami w zakresie polsko-chińskim, oraz ew. polsko-chińsko-angielskim. Konsulat nie może nikogo w sposób uznaniowy polecać, dlatego chcielibyśmy stworzyć listę osób gotowych świadczyć takie usługi.

Listę tłumaczy (w całości) planujemy udostępniać zgłaszającym się do Konsulatu Generalnego RP w Kantonie podmiotom, ewentualnie zamieścić na stronie internetowej placówki.

Uprzejmie proszę o przesyłanie zgłoszeń wraz z krótką notką biograficzną i dotychczasowymi doświadczeniami tłumaczeniowymi, ew. wskazaniem dziedziny, w jakiej się Państwo specjalizują, na adres e-mail: 该邮件地址已受到反垃圾邮件插件保护。要显示它需要在浏览器中启用 JavaScript。
Jeśli uznają Państwo, że ktoś spoza listy wysyłkowej mógłby być zainteresowany, będziemy wdzięczni za przekazanie mu wiadomości.

Z poważaniem

Joanna Skoczek
Konsul Generalna RP

Konsulat Generalny RP w Kantonie
63 Shamian Dajie, 510130, Guangzhou, PRC
Tel: +86 20 81219993, 4
Faks: +86 20 81219995
www.kanton.msz.gov.pl
www.msz.gov.pl

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.144秒
核心: Kunena 论坛