praca Gdańsk

More
5 年 1 周 前 #7456 pracaTrojmiasto
Młodszy Analityk ds. SEO z językiem portugalskim/ francuskim/ tureckim/ chińskim/włoskim/bez doświadczenia

Chrisper & Julian Group jest polską Spółką z o.o. z siedzibą w Gdańsku.
Nasz międzynarodowy zespół pracuje wykorzystując najbardziej twórcze i skuteczne strategie rynkowe, tak aby umożliwić każdej reklamującej się firmie dotarcie do jak największej grupy klientów i, co za tym idzie, zapewnić możliwie najszerszą rozpoznawalność.

Nasza praca daje korzyści nie tylko naszej firmie, ale i szerokiemu gronu naszych partnerów. Dzięki naszej skutecznej strategii rynkowej jesteśmy w stanie rozwijać i rozbudowywać strony internetowe, tak aby udoskonalać ich działanie.

Przez koncentrowanie się na SEO, tworzeniu oraz udoskonalaniu stron internetowych, budowaniu systemów linków oraz wykorzystywanego przez nas profesjonalnemu systemowi zarządzania treścią wciąż dążymy do tego, by tworzone przez nas strony internetowe trafiały do naszych odbiorców w jak najbardziej optymalny sposób.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Analityka ds SEO z językiem portugalskim/ francuskim/ tureckim/ chińskim/włoskim. Nie wymagamy doświadczenia.

Wymagania:

-wysoko rozwinięta zdolność analizy
-umiejętność wysuwania wniosków na podstawie danych
-bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: portugalski, francuski, turecki, chiński, włoski warunek konieczny
-minimalnie komunikatywna znajomość języka angielskiego
-każdy kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem
-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
-umiejętność pracy zespołowej
-rzetelność oraz sumienność wykonywania obowiązków

Obowiązki:

-optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
-sprawdzanie, analiza i raportowanie pod kątem pozycjonowania
-branie udziału w planowaniu strategii prac pozycjonerskich
-monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO
-budowanie systemu linków

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę/własna działalność)
-pracę na pełen etat
-atrakcyjny system wynagrodzenia
-bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, kanapki, piłkarzyki)
-możliwość uczestniczenia w kursach/szkoleniach/konferencjachpracę w młodym, dynamicznym zespole
-doskonałą atmosferę pracy

Osoby spełniające wymagania proszone są o przesyłanie swoich aplikacji na adres: 该邮件地址已受到反垃圾邮件插件保护。要显示它需要在浏览器中启用 JavaScript。 w temacie wiadomości wpisując SEO ANALITYK


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CJ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Cj Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
附件:

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.154秒
核心: Kunena 论坛