Studiowałeś w Chinach? Oceń i napisz parę słów o swojej szkole

  • Topic Author
  • 访客
  • 访客
8 年 2 个月 前 #4975
Kolega w ramach pracy dostał projekt stworzenia strony zawierającej  recenzje chińskich uniwerków. Projekt ruszył, ale samych recenzji jest tam jak dotąd jak na lekarstwo... Pomyślałem sobie, że może ktoś z Was mógłby podzielić się swoja opinią i dodać parę słów o swojej szkole (kamupusie/ zakwaterowaniu/ zajęciach/ sposobie i poziomie nauczania itp.)? Zajmuje to dosłownie chwilę. Oczywiście nie ma nic za darmo  ;) Pierwsze 100 osób (co oznacza, że wszyscy się jeszcze bez problemu załapiecie)  dostanie darmowe vouchery na Skype, a autor najlepszej recenzji w nagrodę otrzyma nowiutkiego iPada  :)

http://schoolreviews.cucas.edu.cn/

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
8 年 2 个月 前 #4976 achinger
Szczytny cel! 不管白猫、黑猫,逮住老鼠就是好猫

Kolega w ramach pracy dostał projekt stworzenia strony zawierającej  recenzje chińskich uniwerków. Projekt ruszył, ale samych recenzji jest tam jak dotąd jak na lekarstwo...


Zapewne pracodawca Kolegi zapomniał o odpowiedniej gratyfikacji dla autorów recenzji  ;)

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

  • Topic Author
  • 访客
  • 访客
8 年 2 个月 前 #4978
Powiem tak, bardzo podoba mi się ta inicjatywa stworzenia bazy informacji na temat chińskich uniwerków (z tego co wiem ma też powstać coś w rodzaju wiki o chińskich szkołach wyższych).  Kiedy sam stałem przed wyborem uczelni brakowało mi trochę takiej właśnie bazy i bezpośrednich opinii studentów . Chociaż gdyby jeszcze uniezależnić to wszystko od jego firmy...
Z tym wynagrodzeniem w zasadzie nasz rację. Osobiście nie patrzyłem na to pod takim kątem, bo chciałem po prostu pomoc kumplowi (poza tym zawsze skorzystają z tego osoby wybierające się do Chin...ewentualnie można tam wyżalić się na swój uniwerek i przestrzec ludzi przed jego wyborem :P ), ale bądź co bądź CUCAS się na tym promuje i ma zysk. W każdym razie jeśli ktoś z Was jednak chciałby się trochę poudzielać charytatywnie i wspomóc kolegę-laowai'a to wystarczy tylko napisać dwa-trzy zdania ;)

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 2 个月 前 #6296 borsuk9w
a ja jestem ciekawa jak dużo polskich studentów uczy się w Chinach?

Twój pracodawca czeka na opinię . Pomóż innym podjąć decyzję, a w wolnej chwili poznaj utwory do reklamy radia , które pewnie niebawem usłyszysz.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

More
6 年 2 个月 前 #6297 Szwed
Nie wiem jak z innymi uczelniami, ale z sinologii na UG (i samej tylko sinologii) jest w Chinach 16 osób: 6 w Xi'Anie, 10 w Pekinie. Do tego ponoć jest kilka osób w Harbinie na kursie językowym, ale nie wiem w jakiej liczbie.

Please 登录注册一个帐号 to join the conversation.

创建页面时间:0.176秒
核心: Kunena 论坛